Reguliere danslessen

Woensdag
14:00 - 14:30
Kiddy Dance 2,5 tot 4 jaar
Maandag
16:00-16:45
Minikids geboortejaren 2013 t/m 2015 (Selectie voor wedstrijden)
Dinsdag
20:00-21:00
Hip-Hop volwassen
Dinsdag
20:00-21:30
Hip-Hop volwassen met EK missie
Woensdag
15:00-15:45
Hip-Hop groep 3-4 basisschool
Woensdag
16:00-16:45
Hip-Hop groep 5-6 basisschool
Woensdag
18:00-18:45
Hip-Hop groep 7-8 basisschool
Donderdag
16:00-16:45
Hip-Hop groep 1-2 basisschool
Donderdag
18:00-18:45
Hip-Hop groep 5-6-7-8 basisschool
Donderdag
19:00-19:45
Hip-Hop 1-2-3 voortgezet onderwijs
Maandag
18:00-18:45
PSM groep 5-6-7-8 basisschool
Maandag
19:00-19:45
PSM voortgezet onderwijs
Dinsdag
16:00-16:45
PSM groep 1-2 basisschool
Woensdag
14:00-14:45
PSM groep 3-4 basisschool
Woensdag
15:00-15:45
PSM groep 5-6 basisschool
Vrijdag
16:00-16:45
Klassiek Ballet vanaf groep 3 basisschool
Zaterdag
15:00-16:00
Modern vanaf groep 7 basisschool
Zaterdag
16:00-17:00
Modern vanaf 1e voortgezet onderwijs
Zaterdag
10:00-10:45
Tapdance vanaf groep 3 basisschool
Maandag
20:00-21:00
Stijldansen beginners 2
Maandag
21:00-22:00
Stijldansen beginners 1
Maandag
20:00-21:00
LaBlast volwassen
Woensdag
20:00-21:00
LaBlast volwassen
Donderdag
20:00-21:00
LaBlast volwassen
Vrijdag
09:00-10:00
LaBlast volwassen
Woensdag
09:00-10:00
Zumba Volwassen

Vooropleiding

Maandag
19:00-19:45
Vooropleiding Hip-Hop 2007 en eerder
Woensdag
17:00-17:45
Vooropleiding Hip-Hop 2008-2012
Maandag
17:00-17:45
Vooropleiding PSM 2008-2012
Maandag
18:00-18:45
Vooropleiding PSM 2007 en eerder

Selectie

Dinsdag
16:00-17:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 1
Dinsdag
17:00-18:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 2
Dinsdag
18:00-19:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 3
Dinsdag
19:00-20:00
Hip-Hop Formation Junior PreChamps
Dinsdag
20:00-21:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 4
Woensdag
16:00-17:00
Hip-Hop Duo-Solo Kids
Woensdag
17:00-18:00
Hip-Hop Formation Kids
Woensdag
18:00-19:00
Hip-Hop Formation Junior Master
Woensdag
19:00-20:00
Hip-Hop Duo-Solo Junior-Adults
Woensdag
20:00-21:00
Hip-Hop Formation Adults
Donderdag
16:00-17:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 1
Donderdag
17:00-18:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 2
Donderdag
18:00-19:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 3
Donderdag
19:00-20:00
Hip-Hop Formation Adults
Donderdag
20:00-21:00
Hip-Hop Smallgroups Selectie 4
Zaterdag
10:00-11:00
Hip-Hop Formation Kids
Zaterdag
11:00-12:00
Hip-Hop Formation Junior PreChamps
Zaterdag
12:00-13:00
Hip-Hop Formation Junior Master
Dinsdag
17:00-18:00
PSM Selectie 1
Dinsdag
18:00-19:00
PSM Selectie 2
Dinsdag
19:00-20:00
PSM Selectie 3
Vrijdag
16:00-17:00
PSM Selectie 1
Vrijdag
17:00-18:00
PSM Selectie 2
Vrijdag
18:00-19:00
PSM Selectie 3
Vrijdag
19:00-21:00
PSM Selectie 4
Vrijdag
20:00-22:00
PSM Selectie 5
Vrijdag
17:00-18:00
Klassiek Ballet Selectie 1
Vrijdag
18:00-19:00
Klassiek Ballet Selectie 2
Vrijdag
19:00-20:00
Klassiek Ballet Selectie 3
Zaterdag
13:00-14:00
Klassiek Ballet Selectie 4
Zaterdag
13:00-14:00
Modern Selectie 2
Zaterdag
14:00-15:00
Modern Selectie 4
Zaterdag
15:00-16:00
Modern Selectie 1
Zaterdag
16:00-17:00
Modern Selectie 3
Zaterdag
11:00-12:00
Tapdance Selectie 3
Zaterdag
12:00-13:00
Tapdance Selectie 1
Zaterdag
14:00-15:00
Tapdance Selectie 2